Hoşgeldiniz  

SİNCAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE NELER OLUYOR!

depresif memur | 13 Şubat 2022 | Gündem A- A+

SİNCAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE NELER OLUYOR!

Ankara’nın Sincan İlçe millî eğitim müdürlüğünde bu günlerde garip işler döndüğü iddia ediliyor. İlçe millî eğitim müdürü nün İlçede yapılacak olan sendika seçimlerine müdahil olduğu ve mevcut başkanın yeniden seçilmesi için okul müdürlerine baskı yaptığı iddiası yapılan bir savunma isteği ile gün yüzüne çıktı. Etimesgut ilçe milli eğitim müdürlüğü yaparken de EBS Ankara 4 Nolu Şube seçimlerine de taraf olduğu ve büyük bir farkla seçimin taraf olduğu taraf tarafından kaybedildiği biliniyordu. Şimdi de yeni görev yeri olan Sincan ilçesinin bağlı olduğu EBS Ankara 6 Nolu Şube Seçimlerinde de taraf olduğu ve mevcut başkana oy vermeyecek okul ve kurum müdürlerine baskı yapıldığı iddiası Şube Müdürü Veli GÜL aracılığı ile okul ve kurum müdürlerinin CUMA vaktinde okullar kontrol edilerek cumaya giden müdürlerin okul ve kurumlarında olmaması gerekçe gösterilerek kontrol altında tutmaya çalışıldığı iddiası ortalığı karıştırdı.

Savunması istenen bir okul müdürünün okulda bulunmama saati tamda CUMA NAMAZI vaktine denk gelmesi başörtülü bir ilçe milli eğitim müdürü aracılığı ile istenmesi 28 Şubat sürecinden nerelere gelindiğini göstermekte.

Sincan ilçe milli eğitim müdürlüğünde kazan kaynıyor. Önümüzdeki hafta daha fazla bilgi ve belgenin yayınlanacağını sevgili okurlarımızla paylaşacağımız bildirmek isteriz.

Not Bir şube müdürünün önümüzdeki haftalarda görevlendirmesinin bittiği ve yenilenmeyecegi de bu sürecin önemli olaylarından birisi olarak görülüyor.

Kaynak: mebhaber.com

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 kulis657.com Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle